Şifre Belirleme

AdaletKart şifresi nasıl alınır ve değiştirilir?

Kart şifresi için kart sahibinin sisteme kayıtlı cep telefon numarasından SIFRE boşluk 4 rakamlı şifresi boşluk kartın son 6 hanesi yazılıp 0850 988 99 99'a veya 5960'a SMS gönderilerek şifre alınabilir.
Mevcut kart şifresini değiştirmek için de aynı SMS tekrar gönderilerek şifre değiştirme işlemi gerçekleştirilebilir.

AdaletKart internet ve mobil şube şifresi nasıl alınabilir?

AdaletKart internet şubeden İnternet Şube>Şifre Al/Şifremi Unuttum'a tıkladıktan sonra GSM numaranıza gelen geçici şifre ile giriş yapabilirsiniz. Param mobil uygulamasından ise AdaletKart Mobil Uygulama> Giriş Yap>Şifre Unuttum/Şifre Al'a tıkladıktan sonra GSM numaranıza gelen geçici şifre ile hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

AdaletKart internet ve mobil şube şifresi nasıl değiştirilir?

AdaletKart internet şifresini AdaletKart internet şube üzerinden; İnternet Şube>Kartım>Şifre Değiştir alt menüsünden,
AdaletKart Mobil Uygulama üzerinden ise; AdaletKart Mobil Uygulama > Ayarlar > Şifre Değiştir alt menüsünden değiştirebilirsiniz.

AdaletKart internet ve mobil şube şifresi bloke edildiyse ne yapılmalıdır?

AdaletKart internet veya mobil şube şifresi bloke edildiyse 0850 988 88 88 no’lu Param Destek Merkezini arayıp şifre blokesinin kaldırılması ile ilgili talebinizi iletmeniz gerekmektedir.

AdaletKart şifresi bloke edildiyse ne yapılmalıdır?

AdaletKart şifreniz bloke edildiyse 0850 988 88 88 no’lu Param Destek Merkezini arayıp şifre blokesinin kaldırılması ile ilgili talebinizi iletmeniz gerekmektedir.