Transfer İşlemi

AdaletKart hesabından para transfer edilir mi?

AdaletKart hesabından para transfer edilebilir. AdaletKarttan-AdaletKart’a, AdaletKart’tan -Banka Hesabı’na, AdaletKart’tan-Kredi Kartı’na olmak üzere transfer işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

AdaletKart hesabından kredi kartına veya banka kartına para transfer işlemi nasıl yapılır?

AdaletKart internet veya mobil şubesine giriş yaparak AdaletKart hesabından kredi kartına veya banka hesabınıza transfer işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Transfer işlemleri 09:00-17:00 saatleri arasında gerçekleşmektedir. İnternet şubesine girmek için tıklayınız.

AdaletKart ile para transferi hangi gün ve saatte gerçekleştirilebilir?

AdaletKart ile banka hesabına ve kredi kartına yapılan para transferleri banka sistemleri ile gerçekleştiği için genelde banka resmi çalışma günlerinde 09:00 ile 17:00 saatleri arasında gerçekleştirilebilir. AdaletKart’a ise her gün her saatte para transferi yapılabilir.

Hangi ülkelerden AdaletKart hesabına para transfer edilebilir?

SWIFT sayesinde dünyadaki tüm SWIFT ile işlem yapan banka ve para transfer kurumlarından da AdaletKart hesabına para transfer edilebilir.

AdaletKart ile para transfer masrafı ne kadardır?

AdaletKart ile para transferi işlem ücretlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Para transferinde hatalı bilgi girilirse düzeltilebilir mi?

AdaletKart ile para transferi tamamlanmadan önce işlem bilgileri düzeltilebilir. Fakat işlem tamamlandıktan sonra işlem bilgileri düzeltilemez.

AdaletKart ile yapılan transfer işlemi iptal edilebilir mi?

Para transfer işlemi anında işleme alındığı için iptal edilemez. İşlem gerçekleştirilmeden önce kontrollerinizi yapmanızı öneririz.